awbud.pl

Dom i Budownictwo

Filmy i seriale o rodzinie królewskiej
Lifestyle

Filmy i seriale o rodzinie królewskiej. Poznaj te tytuły!

Rodzina królewska od zawsze ciekawiła nie tylko Brytyjczyków, lecz także mieszkańców całego świata. Oczywiście najbardziej interesujące są tajemnice, wpadki i inne tematy, którymi Royalsi niechętnie dzielą się z mediami. Filmy i seriale o rodzinie królewskiej cieszą się tak dużą popularnością, ponieważ pokazują kulisy życia monarchów i ich rodzin. Poznaj nasz ranking produkcji.

Filmy i seriale, które pokazują życie rodziny królewskiej

Interesujesz się rodziną królewską? Chcesz poznać ciekawe smaczki z życia Royalsów? Poznaj najlepsze filmy i seriale, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

1     „The Crown”

„The Crown” to serial fabularny, który doczekał się aż 5 sezonów. Opowiada on o królowej Elżbiecie II, życiu politycznym Wielkiej Brytanii, a także wydarzeniach z jej życia prywatnego, które wpłynęły na to, jak wyglądało jej panowanie. Serial skupia się na współczesnych losach Windsorów, które mogłeś/łaś obserwować w ostatnich latach.

2     „Jak zostać królem”

„Jak zostać królem” to film, który został nagrodzony aż czterema Oscarami. Opowiada on o losach ojca Elżbiety II – Jerzego VI, który zasiadł na tronie pomimo tego, że wcale nie chciał zostać władcą. Na kartach historii zapisał się jednak jako waleczny król, który pozostał w bombardowanym Londynie podczas II wojny światowej.

3     „Diana”

„Diana” to film dokumentalny opowiadający o ostatnich chwilach życia królowej ludzkich serc. Diana Spencer to jedna z najbardziej burzliwych i interesujących postaci wśród członków rodziny królewskiej, o której nie zapomniano do dzisiaj, pomimo jej tragicznego wypadku w 1997 roku.

4     „Królowa”

Bardzo ciekawym filmem o rodzinie królewskiej jest z pewnością „Królowa”, czyli produkcja z 2006 roku. Fabuła koncentruje się na kilku dniach, które miały miejsce po śmierci księżnej Diany. Elżbieta II wraz z Tonym Blairem – nowo wybranym premierem – mają twardy orzech do zgryzienia, muszą poradzić sobie z konsekwencjami tego tragicznego wydarzenia.

5     „Elizabeth”

Ten film z 1998 roku pozwala zrozumieć lepiej tradycje brytyjskiego rodu oraz przekonać się o niezłomności i odwadze kobiet – reprezentantek Windsorów. Opowiada o losach Elżbiety I, młodej i charyzmatycznej królowej, której nadrzędnym celem było odbudowanie Wielkiej Brytanii i ustanowienie jej potężną monarchią.

Telewizja przez Internet – dla fanów rodziny królewskiej i nie tylko

Temat rodziny królewskiej jest dla Ciebie bardzo interesujący? A może ciekawi Cię historia Wielkiej Brytanii, bądź kochasz filmy dokumentalne? Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, telewizja przez Internet to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Nie chcesz tracić czasu na przełączanie masy kanałów, które w najmniejszym stopniu Cię nie interesują? Już nie musisz, ponieważ telewizja przez Internet pozwala Ci wybrać taką paczkę kanałów, która najbardziej wpisuje się w Twoje preferencje. Postaw na kanały dokumentalne, muzyczne, dla dzieci, informacyjne czy filmowe. Możesz je włączyć i wyłączyć w każdym momencie trwania umowy, bez zobowiązań.

Telewizja internetowa z dekoderem to ponadto gwarancja wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Możesz cieszyć się materiałami w rozdzielczości 4K. Telewizja internetowa z dekoderem to również dostęp do domowej wypożyczalni VOD. Gdzie znaleźć interesującą telewizję internetową? Sprawdź ofertę INEA!

Opracowano na zlecenie partnera – INEA