awbud.pl

Dom i Budownictwo

Bidet i wc w jednym
Dom

Bidet i wc w jednym, czyli nowoczesna toaleta myjąca i jej funkcjonalność

Toaleta myjąca jest nowoczesnym rozwiązaniem, które gości w coraz większej liczbie polskich łazienek. Łączy w sobie funkcjonalność klasycznej toalety ze sterowanym elektronicznie bidetem pozwalając skutecznie zaoszczędzić cenne miejsce w pomieszczeniu oraz w komfortowy i nowoczesny sposób troszczyć się o higienę osobistą całej rodziny. Jednym z najlepszych rozwiązań aktualnie dostępnych na polskim rynku jest bidet i wc w jednym Inspira In-Wash dostępny w dwóch wersjach – stojącej i podwieszanej.

Czym jest i jak działa toaleta myjąca?

Toaleta myjąca to po prostu bidet i wc w jednym, nowoczesnym rozwiązaniu o minimalistycznej, stonowanej konstrukcji. Jest idealnym wyborem zwłaszcza do małych łazienek, w których nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby zainstalować zarówno miskę wc, jak i bidet wiszący. Toaleta myjąca świetnie odnajdzie się jednak także w dużych łazienkach, gdyż jest urządzeniem znacznie bardziej funkcjonalnym, wygodnym i praktycznym od zwykłego bidetu. Jej podstawowym zadaniem jest umożliwienie użytkownikowi komfortowego zatroszczenia się o higienę osobistą.

Jednym z najlepszych rozwiązań tego typu, które aktualnie znaleźć można w sprzedaży, jest toaleta myjąca Inspira In-Wash marki Roca. Jest to inteligentne urządzenie, którego stworzenie jest zwieńczeniem wieloletniej pracy projektantów i inżynierów marki. Toaleta posiada funkcję mycia oraz suszenia i wyposażone zostało w najbardziej zaawansowane technologie dostępne na rynku. Pozostaje przy tym rozwiązaniem bardzo prostym i intuicyjnym w obsłudze, z którego sterowaniem poradzi sobie osoba w każdym wieku. Ogromnym atutem Inspira In-Wash jest także wzornictwo – urządzenie posiada uniwersalne kształty i minimalistyczny design, co pozwala na jego perfekcyjne wkomponowanie w wystrój każdego wnętrza.

wc

Toaleta myjąca Inspira In-Wash i jej funkcjonalność

Toaleta myjąca charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Jej pracą steruje się za pomocą panelu wbudowanego z boku deski lub czytelnego, bezprzewodowego pilota, który pozwala na dostosowanie parametrów mycia i suszenia do osobistych preferencji każdego domownika. Pilot pozwala na regulowanie na bieżąco temperatury wody i powietrza, ciśnienia wody oraz położenia dyszy myjącej. Wszystko po to, aby dbanie o higienę osobistą było maksymalnie przyjemne, komfortowe oraz korzystne dla zdrowia. Bidet i wc w jednym oferuje dwa rodzaje mycia – natrysk damski i natrysk tylny, a oscylacyjne ruchy dyszy myjącej zapewniają większą czystość. 

Toaleta myjąca Inspira In-Wash występuje w dwóch wersjach – klasycznej stojącej oraz nowoczesnej podwieszanej, która z powodzeniem może zastąpić klasyczny bidet wiszący. Wariant stojący świetnie odnajdzie się w łazienkach, w których instalacja wersji podwieszanej wiązałaby się z nadmiernymi utrudnieniami, bidet i wc w jednym w opcji podwieszanej będzie z kolei doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie minimalistyczny design. Wersja podwieszana wymaga zakupu dedykowanego toaletom myjącym stelaża Duplo One Smart. Wc w obu wariantach posiada konstrukcję rimless (bezkołnierzową), co gwarantuje łatwiejsze czyszczenie, ogranicza zużycie wody podczas spłukiwania oraz pozytywnie wpływa na higienę korzystania z toalety.