awbud.pl

Dom i Budownictwo

energooszczędne źródło zasilania
Dom

Wybierz energooszczędne źródło zasilania do swojego domu 

Kierując się ekologią oraz oszczędnością każdy z nas dąży do ograniczenia konsumpcji energii elektrycznej w swoim domu. Ograniczenie konsumpcji nie oznacza konieczności rezygnowania z dobrodziejstw jakie dała nam cywilizacja. Aby zaoszczędzić prąd i rachunki wystarczy wymienić żarówki na energooszczędne. Takie rozwiązanie może wydawać się drogie, jednak nic bardziej mylnego! Obecne oświetlenie w technologii LED pozwala wytwarzać światło w wyjątkowo niskich cenach zapewniając przy tym wysoką żywotność samych żarówek. Oświetlenie tego rodzaju możemy zamontować na przedpokoju, w garażu, w kuchni, w łazience czy w salonie. Dostępność lamp LED w różnych kształtach i wariantach mocy powoduje że każdy znajdzie coś dla siebie. Żarówki LED należą do najmniej awaryjnych żarówek na rynku i przy tym zużywają niesamowicie mało energii elektrycznej generując duże ilości światła. Światło LED nie męczy oczu i jest bardzo jasne co sprawia że nie potrzeba wielu lamp do oświetlenia dużej powierzchni.  Chcąc zakupić nowy zestaw lamp LED koniecznie zajrzyj na stronę https://www.perfektmarket.com.pl/ gdzie znajdziesz setki wariantów do różnych pomieszczeń. 

Oświetlenie LED w całym domu!

Nowocześnie wykończone mieszkania nakierowane są nie tylko na prostotę ale również ekologiczność. Rozwiązanie LED w zakresie oświetlenia są bardzo powszechne i zapewniają niskie rachunki z energię przy czym gwarantują wysoką wydajność samego oświetlenia. Oświetlenie LED nie pasuje do klasycznych rozwiązań znanych z lat ubiegłych i często najlepiej prezentuje się w przypadku sufitów podwieszanych. Podwieszane sufity pozwalają na równomierne rozłożenie oświetlenia na całej szerokości sufitu i dotarcie światła do każdego zakamarka pomieszczenia. Aby zainstalować tego typu rozwiązanie w swoim domu konieczny jest zakup odpowiednich opraw halogenowych. Tego typu oprawy pozwolą na integracje z sufitem i zapewnią możliwość modyfikacji kierunku który dana lampa oświetla. Szeroki wybór opraw halogenowych znajdziesz na https://www.perfektmarket.com.pl/oprawy-halogenowe. Perfektmarket.com oferuje dobrej jakości lampy, oprawy i żarówki w przystępnych cenach całą dobę. 

Czy oświetlenie LED jest zdrowe dla oczu? 

W przeciwieństwie do starego typu oświetlenia np. jarzeniówek, żarówki LED nie „mrugają” tworząc w ten sposób lepsze środowisko do pracy i nie przemęczając tak oczu. Warto zaznaczyć że światło LED jest białe przez co ułatwia dostrzeganie szczegółów jednak nie jest ono naturalne. Ludzie oko najlepiej będzie czuło się w świetle ciepłym o barwie żółtej podobnej do tego ze słońca. Aby sprawić że światło z tego typu lamp miało bardziej przyjazny kolor można zastosować różnego rodzaju przesłony które umilą nam czas spędzony przy nocnej lampce. Zastosowanie żarówek o zabarwieniu mlecznym może pomóc jeżeli nie chcemy aż tak intensywnego rodzaju światła. Najlepiej pracować przy świetle słonecznym które jest najbardziej naturalne i nie powoduje aż takiego zmęczenia oczu.