awbud.pl

Dom i Budownictwo

Lifestyle

Archicad 25 od Multibim

Nowa wersja oprogramowania Archicad 25 została opublikowana podczas światowej premiery przez Grphisoft 7 lipca 2021 r. W Polsce w tym samym dniu w ramach prapremiery Archicad 25, event zorganizowała marka Multibim, oficjalny partner i dostawca oprogramowania w Polsce.

Nowa wersja programu oferuje szereg ulepszeń i udogodnień dla architektów. Jak sam producent wspomina, Archicad jeszcze nigdy nie był tak dopracowany, a to zasługa samych użytkowników, którzy poprzez swoje sugestie, przyczynili się do jego ulepszenia.

Archicad 25

Multibim jako firma od ponad 15 lat odpowiedzialna za przygotowanie polskiej wersji oprogramowania Archicad, w dniu polskiej premiery, czyli 20 lipca, przekaże do sprzedaży najnowszy program wraz z atrakcyjnymi dodatkami, o których będzie informować w swoich kanałach komunikacji.

Architekci z pewnością nie będą zawiedzeni. Już teraz firma oferuje do 19 lipca atrakcyjne ceny na zakup oprogramowania i jego aktualizację. W ramach oferty po 20 lipca wszystkie zakupione licencje zostaną podwyższone do najnowszej wersji Archicad 25.

Oprogramowanie Archicad 25 to przede wszystkim szereg funkcji usprawniających pracę w zakresie projektowania, wizualizacji, dokumentacji i współpracy. O wszystkich najnowszych rozwiązaniach można poczytać w Bazie Wiedzy na multibim.pl oraz obejrzeć na kanale Multibim na youtube.

Wbudowane narzędzia Archicad i przyjazny interfejs użytkownika sprawiają, że jest to najbardziej wydajne i intuicyjne oprogramowanie BIM na rynku. Dzięki algorytmicznym przepływom pracy projektowej i obsłudze dużych modeli, wysoce zautomatyzowanej dokumentacji, publikowaniu jednym kliknięciem, fotorealistycznym renderowaniu i wykorzystaniu najlepszych w swojej klasie analiz, Archicad pozwala architektom skupić się na tym, co robią najlepiej: projektować wspaniałe budynki.

Multibim

Architekci, projektanci i inżynierowie budowlani skorzystają z solidnych ulepszeń funkcji otwartego BIM i interoperacyjności Archicad, jednocześnie ciesząc się jeszcze większą swobodą projektowania. Dzięki Archicad 25 użytkownicy mogą wyrażać swoje pomysły projektowe za pomocą potężnych i realistycznych możliwości wizualizacji i renderowania, aby tworzyć atrakcyjne prezentacje i wygrywać projekty. Dzięki ulepszonej użyteczności, nawigacji i dokładnym zestawieniom ilościowym, Archicad umożliwia architektom skupienie się na swoich projektach – pracując w jednym oprogramowaniu, od koncepcji po dokumentację budowlaną.

Ponadto Multibim wychodzi o krok na przód poprzez tworzenie własnego programowania. Chodzi tutaj o Multibim Sun jako dodatek do oprogramowania Archicad. Jest to aplikacja służąca do automatycznej analizy nasłonecznienia okien podczas równonocy wiosennej i jesiennej. Program jest nowatorskim pomysłem, który z pewnością będzie cieszył się uznaniem architektów, bo znacznie ułatwi i przyspieszy im prace, które dotychczas musiałyby wykonywane ręcznie.

Witaj na blogu poświęconemu w 100% tematyce budowlanej, architektonicznej, ogrodniczej i wnętrzarskiej. Znajdziesz tutaj masę inspiracji, dzięki którym stworzysz swój wymarzony ogród i dom, a także dowiesz się wielu ciekawostek na temat majsterkowania. Zapraszamy do lektury!