awbud.pl

Blog tematyczny o domu i ogrodzie

Zabudowa balkonów systemem bezramowym
Budownictwo

Zabudowa balkonów systemem bezramowym – jakie zalety?

Balkon to dodatkowa przestrzeń, która zazwyczaj służy do celów rekreacyjnych. Z tego względu można ją bardzo atrakcyjnie zaaranżować i sprawić, że stanie się ona przedłużeniem salonu lub będzie wykorzystana do jeszcze innych celów, np. stworzenia oranżerii. Niestety ze względu na zmienne i niekorzystne warunki atmosferyczne nie jest ona maksymalnie wykorzystana. Idealnym rozwiązaniem jest zabudowa balkonu systemem bezramowym. Sprawdź jakie możesz uzyskać korzyści wybierając trwałe i eleganckie przeszklenia.

Bezramowa zabudowa balkonów – 10 powodów dla których warto ją mieć

  1. System bezramowy jest znakomitym sposobem na zyskanie dodatkowej przestrzeni, co jest szczególnie ważne dla właścicieli małych metraży
  2. Umożliwia wykreowanie dodatkowej powierzchni zielonej, np. kwazi ogrodu zimowego, co pozwala się cieszyć zieloną oranżerią przez cały rok
  3. Zapewnia doskonałą izolację akustyczną, skutecznie chroniąc przed nadmiernym hałasem z ulicy
  4. Zapewnia oszczędność energii, a tym samym obniża rachunki za ogrzewanie mieszkania
  5. Doskonałe chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg i wiatr
  6. Chroni przed kurzem, pyłami i innymi zanieczyszczeniami
  7. Chroni przed niechcianym ptactwem i jego odchodami
  8. Przedłuża żywotność balkonu
  9. Zwiększa wartość mieszkania lub domu
  10. Prezentuje się estetycznie i nowocześnie

Bezramowa zabudowa balkonów – jakie jeszcze ma zalety?

Właściciele balkonów, tarasów i loggi nie muszą się martwić żadnymi skomplikowanymi zabiegami pielęgnacyjnymi, ponieważ zabudowa jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Wykonana z wysokogatunkowego szkła zapewnia wytrzymałość i odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne. System bezramowy jest nowoczesnym przeszkleniem, który cechuje się wyjątkowymi walorami użytkowymi. Jest bardzo solidny i trwały, dzięki czemu posłuży na długie lata.

Gdzie warto zamówić usługę?

Bardzo dobrym wyborem jest firma Szklanorama – https://szklanorama.pl/, która specjalizuje się w profesjonalnych zabudowach balkonów oraz loggi. Zabudowy wykonane są wysokiej jakości szkła hartowanego, co zapewnia aż 30-letnią żywotność, zaś firma udziela 5-letniej gwarancji. Dzięki nowoczesnej metodzie „Vario-System”zabudowa może być składana i rozkładana w zależności od konkretnych potrzeb. System bezramowy zapewnia doskonałe parametry izolacyjne i wytrzymałościowe. Ponadto wyróżnia się wyjątkowo eleganckim wyglądem, co przydaje nieruchomości prestiżu.

Zabudowa balkonów systemem bezramowym zapewni komfort użytkowania w każdej przestrzeni mieszkalnej.

Witaj na blogu poświęconemu w 100% tematyce budowlanej, architektonicznej, ogrodniczej i wnętrzarskiej. Znajdziesz tutaj masę inspiracji, dzięki którym stworzysz swój wymarzony ogród i dom, a także dowiesz się wielu ciekawostek na temat majsterkowania. Zapraszamy do lektury!