awbud.pl

Dom i Budownictwo

budowa
Budownictwo

Dlaczego Sennebogen 818 to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju prac?

Bardzo często wiele prac budowlanych, remontowych, drogowych oraz pochodzących z różnorodnych gałęzi przemysłu wymaga pracy wyspecjalizowanych maszyn. Wielkogabarytowe elementy czy duży ciężar sprawiają, że wykonanie bardzo wielu prac przy pomocy siły ludzkich rąk nie jest możliwa do zrealizowania. W związku z tym nieocenione okazują się maszyny przeładunkowe, dzięki którym wykonywana praca jest bardzo wydajna, komfortowa i niezwykle szybka. Sennebogen 818 to model cieszący się szczególną popularnością i uznaniem wśród profesjonalnych przedsiębiorców, jak i prywatnych użytkowników. Przyjrzyjmy się mu z bliska i poznajmy kilka cennych informacji, które pomogą nam poznać specyfikę urządzenia.

Krótka charakterystyka maszyny Sennebogen 818

Sennebogen 818 to profesjonalna maszyna wysokiej jakości, która dedykowana jest dla prac ogólnobudowlanych, jak również do zadań specjalnych. Waga 21800 kg pozwala na pracę z wieloma, różnorodnymi materiałami o dużym ciężarze (do 3500 kg). Zasięg pracy maszyny wynoszący 10 m sprawia, że pozwala ona na sprawne przeładowanie czy przeniesienie.

 

Co więcej, sennebogen 818 wyposażony został w chwytak pięcio- palczasty oraz chwytak łupinowy, dzięki czemu maszyna sprawnie potrafi poradzić sobie z wieloma, najbardziej nieporęcznymi kształtami. Nic więc dziwnego, że wykorzystywanie sennebogen’a 818 wciąż wzrasta, a urządzenie jest doceniane wśród szerokiej grupy swoich wieloletnich użytkowników oraz bezpośrednich operatorów.

Zastosowanie maszyny Sennebogen 818 w przemyśle

Zastosowanie maszyny przeładunkowej 818 to szeroka paleta różnorodnych możliwości. Przede wszystkim stanowi ona nieocenioną pomoc i podstawowe narzędzie pracy profesjonalnych przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu. Tego typu urządzenia wykorzystywane są do rozładunku statków czy przeładowywania różnego rodzaju materiałów, takich jak drewno, węgiel, koks, kruszywa, złom czy materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki pracy maszyn przeładunkowy zachowana jest najwyższa wydajność wykonywanych zadań.

 

Sennebogen 818 charakteryzuje się wyjątkową trwałością oraz niezawodnością podczas powierzonych mu zadań. Co więcej, operatorzy maszyny doceniają komfort dzięki nowoczesnemu wyposażeniu kabiny oraz doskonałą widoczność pola pracy. Jeśli więc szukasz profesjonalnego sprzętu, który umożliwi Ci sprawne wykonywanie zadań o różnym charakterze, postaw na model sennebogen 818, a jakość i wygoda prezentowanego sprzętu przerośnięte Twoje najśmielsze oczekiwania.